opakowania_icon

OPAKOWANIA

Projekt opakowania jest jak flirt z Klientem. Trzeba zostać zauważonym, zrobić wrażenie, dać się zapamiętać z jak najlepszej strony. Oczywiście, wykonując projekt opakowania, dodaliśmy też długie godziny na przeanalizowanie czytelności informacji, dobór kolorów czy reserch wśród konkurencji. Wiele uwagi poświęcamy na analizę preferencji, wrażliwości i upodobań konsumentów.

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala nam na swobodne poruszanie się w różnych technologiach produkcji opakowań. Doradzamy klientom jakie projekty najlepiej będą się prezentowały, informujemy o ograniczeniach  w zaplanowanej technice druku. Myślimy całościowo, nasz projekt musi się wpisywać w strategiczne i ekonomiczne założenia dla produktu.

ALDI_logo_kolor
Aldi Polska

W naszym studiu powstały opakowania dla marki Milsa – specjalizującej się w produktach mlecznych. Na potrzeby marki zaprojektowaliśmy opakowania mleka, jogurtów i kefirów.

ESET logo projekt-opakowania
Eset Security

Nawet najlepszy produkt potrzebuje wizualnej oprawy – dla programów komputerowych ESET zaprojektowaliśmy nowoczesne, utrzymane w technicznej konwencji opakowania i layouty materiałów prasowych.

Projekt opakowania ESET antywirus studio A
Projekt opakowania ESET antywirus studio A
projekt-opakowania anlux_logo
Anlux
Zadaniem było stworzenie spójnego, rozpoznawalnego wizerunku dla bardzo bogatej oferty oświetlenia. Jednocześnie, jak to przy rozbudowanej ofercie, konieczny był podział na grupy produktowe. Nasze działania skupiliśmy  przede wszystkim na opracowaniu czytelnego kodu wizualnego bez utraty firmowego wizerunku.
skała_logo
Skała

Projekty opakowań dla chemii budowlanej  Skała tworzyliśmy od początku istnienia marki. Wykonaliśmy wiele minimalnych liftingów i kilka całkiem nowych projektów.

Projektowaliśmy zarówno worki i kanistry jaki eleganckie opakowania dla farb. Oczywiście to nie koniec naszej pracy, powstało też wiele materiałów do wsparcia sprzedaży.

projekt_3_opakowania_chemia_budowlana_Skala_StudioA
projekt 2 opakowania chemia budowlana Skala Studio A
projekt 1 opakowania chemia budowlana Skala Studio A
Tropicat

Projekty opakowań karmy dla kotów.

Zacznijmy działać

Potrzebujesz opakowania?

Wymyslimy dla Ciebie oryginalny i niepowtarzalny projekt!