projektowanie_logo_icon

BRANDING PROJEKT LOGO SIW

Projekt logo i systemu identyfikacji to duże wyzwanie, zarówno dla projektantów jaki i dla klienta.  Ten mały znak na wiele zadań: identyfikuje, wyróżnia, niesie skojarzenia i wartości firmy lub marki. Jednocześnie musi być prosty do zapamiętania. Branding i projekt logo wymaga od nas wnikliwej analizy konkurencji, dużo myślenia i pracy koncepcyjnej.

Opracowujemy tożsamość wizualną firm i brandów. Tworzone przez nas materiały reklamowe pozwalają osiągać naszym Klientom zaplanowane cele sprzedażowe i marketingowe. Nasze projekty systemów identyfikacji wizualnej są dopasowane do każdego klienta i ułatwiają późniejszy spójny rozwój marki.

SIW – system identyfikacji wizualnej to zestaw symboli, znaków, kolorów, które identyfikują dany podmiot lub firmę. Tworzy on zewnętrzny oraz wewnętrzny zestaw zasad zarządzania wizerunkiem instytucji lub firmy.

Pozwala budować markę i jest jednym z podstawowych narzędzi brandingu. Jest czytelną identyfikacją wizualną firmy  i sposobem na jej wyróżnienie spośród konkurencji. Jego podstawę stanowi logotyp firmowy.

W skład pełnego SIW wchodzą: symbol (znak i logotyp), kolory firmowe, druki firmowe ( takie jak papier firmowy, koperty, wizytówki i inne), aranżacja stoisk targowych oraz wnętrza firmy, identyfikatory firmowe i ubiór pracowników, materiały reklamowe oraz wykorzystywane w działaniach public relations, oznaczenia floty firmowej (samochody osobowe i ciężarowe), zewnętrzne tablice informacyjne oraz opakowania.

System identyfikacji graficznej powinien zawierać w sobie podstawową księgę znaku. Podstawowa Księga Znaku (ang. Brand book) to opis budowy logo i przykłady jak należy znak stosować dla prawidłowego używania. Stosowanie się do księgi znaku powinno być bezwzględne, tak aby wizerunek firmy i jego spójna identyfikacja nie ucierpiała. Księga obejmuje przeważnie siedem kart z elementami podstawowymi oraz kilka kart przykładów zastosowania logotypu.

OSPEL_logo_kolor
Ospel SA

Projekt systemu identyfikacji wizualnej dla naszego stałego klienta. Logo Ospel jest powielane i drukowane w wielu formatach i na wielu nośnikach. Dla spójności komunikacji i wizerunku stworzyliśmy zespół zasad którymi należy kierować się przy projektowaniu materiałów reklamowych.

TAURON_logo
Tauron Polska Energia

System Identyfikacji Wizualnej TAURON partner fundacji GOPR.

Dwór_Kukuczka_logo
Dwór Kukuczka

Projekt znaku dla restauracji Dwór Kukuczka.

Świadomośc smaku_Logo_COLOR_RGB
Świadomość Smaku

Logo dla firmy zajmującej się szkoleniami grupowymi oraz indywidualnymi z zakresu dietetyki oraz świadomości odżywiania.

Gold_studio tańca i ruchu LOGO
Studio tańca Gold

Projekt logo dla studia tańca towarzyskiego Gold.

Gold Studio Tańca i Ruchu Logo wizytówka
Gold Studio Tańca i Ruchu Logo prezentacja

ZAcznijmy działać

Potrzebujesz identyfikacji wizualnej?
Zaprojektujemy logo specjalnie dla twojej firmy!