Ikona web design

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Strona www to nieodłączny element prowadzenia biznesu. Dlatego dla naszych Klientów wybieramy technologię wykonania serwisu, tworzymy projekty stron internetowych i rozwiązania wpisujące się w strategię firmy. Projektowanie stron internetowych łączy estetykę i funkcjonalność. Dbamy o czytelną strukturę i intuicyjną nawigację na stronie. Pracujemy w oparciu o WordPress, oferujący klientom łatwy w obsłudze system CMS.

Projektujemy responsywne strony internetowe, dynamicznie dostosowujące się do różnych rozdzielczości ekranów. CMS pozwala na samodzielną obsługę strony w przyszłości, oferujemy także aktualizowanie stron www. Standardowo nasze strony są przygotowane do pozycjonowania – dbamy o przejrzystą strukturę, wartościowy kontent oraz atrakcyjną i zoptymalizowana grafikę, wpływającą na szybkość ładowania serwisu.

aluron_logo
Aluron

Wykonanie strony Aluron wymagało przede wszystkim dobrej, przejrzystej architektury. Asortyment klienta jest rozbudowany, zawiera wiele informacji technicznych, które należało podać w czytelny i wygodny dla odbiorców sposób.
Za miarę naszego sukcesu uznajemy, iż po uruchomieniu strony o 60% spadła ilość próśb o przesłanie materiałów technicznych wśród stałych klientów. Teraz intuicyjnie mogą je znaleźć i pobrać samodzielnie ze strony, a dział handlowy może skupić się na innych zadaniach.

projektowanie stron internetowych Aluron 1
projektowanie stron internetowych Aluron 2
projektowanie stron internetowych Aluron 3
projektowanie stroninternetowych MKM 1
MKMmobility

Projekt strony internetowej studia treningów personalnych wymagał od nas opracowania wartościowego kontentu. Najważniejsze było zachowanie tożsamości firmy, pasji i pozytywnej motywacji, która charakteryzuje właścicieli MKM Mobility.

projektowanie stron www MKM 2
projektowanie stroninternetowych BMG-SPORT 1
BMG Sport

Projekt strony internetowej sportowej agencji menadżerskiej wymagał od nas stworzenia autorskich grafik. Powstała intrygująca historia kierowana do piłkarzy u progu kariery. Tworzenie stron internetowych zawsze osadzone jest w kontekście grupy docelowej i wyznaczonego przez klienta celu biznesowego.

projektowanie stroninternetowych Halstar 1 1
Halstar

Projekt strony producenta hal stalowych, namiotowych.

projektowanie stroninternetowych BMG-Sport 1
GGS-Projekt

Projekt strony pracowni geologii i ochrony środowiska. Najważniejsze wyzwanie jakie niosło tworzenie strony internetowej GGS Projekt, to dokładne odtworzenie struktury i budowy strony w zupełnie nowej oprawie graficznej. Istniejąca strona była bardzo dobrze wypozycjonowana i zachowanie jej rankingu było kluczowe dla klienta.

projektowanie stron internetowych BMG-Sport 2
OSPEL_logo_kolor
Ospel SA

Dla naszego Klienta stworzyliśmy stronę – narzędzie do wizualizowania produktów oraz konfigurowania listy zakupów. Projekt miał na celu ułatwianie składania zamówień i wykonywania kosztorysów, bez konieczności posługiwania się symbolami produktów, których Ospel ma kilkanaście tysięcy…

 

ZAcznijmy działać

Potrzebujesz strony www?
Zaprojektujemy ją specjalnie dla Ciebie!